درباره ما

نوآوران آرمان پویا

شرکت نوآوران آرمان پویا یکی از شرکت‌های عضو مشارکت "گروه مهام شرق" می‌باشد که در جهت گسترش فعالیت‌های گروه در حوزه‌های بازرگانی، تأمین کالاهای صنعتی و عمومی و همچنین مشاوره، تحقیق و آموزش در زمینه بازار برق و بورس انرژی تاسیس گردیده است.

این شرکت از آغاز فعالیت بازار برق ایران در سال 82 و با تجربه بیش از یک دهه فعالیت در حوزه‌های مختلف تجدید ساختار صنعت برق ایران، پروژه‌های مختلفی همچون مطالعات پایه‌ای، خدمات مشاوره‌ای، مدیریتی، تحقیقاتی و عملیاتی را در این زمینه به انجام رسانده است. اینک با توجه به تغییرات در مقررات و قوانین بازار برق و معاملات برق در بورس انرژی و همچنین پررنگ شدن نقش نیروگاه‌های بخش خصوصی و شرکت‌های توزیع برق در خرید و فروش برق، این شرکت آمادگی ارائه کلیه خدمات مشاوره‌ای در این حوزه‌ها را دارا می‌باشد.

این شرکت توانسته است با همکاری و ارتباط مستقیم با شبکه گسترده‌ای از شرکت‌های همکار در کشورهای آلمان، اسپانیا، هلند، کانادا، چین، کره جنوبی، امارات، ترکیه، عراق، ارمنستان، اسلوونی و مالزی نسبت به تأمین تجهیزات صنعتی و به خصوص تجهیزات و کالاهای صنعت برق در بخش‌های مختلف تولید، انتقال و توزیع نیرو اقدام نموده و در این راستا نمایندگی چندین سازنده و شرکت بین‌المللی را نیز اخذ نماید. از جمله این تجهیزات می‌توان به ترانسفورماتورها و راکتورهای فشار قوی و تجهیزات جانبی و مصرفی آنها، سوئیچگیرهای معمولی و گازی فشار قوی و فشار متوسط، رله‌های حفاظتی، سیستم‌های مخابراتی، تله‌پروتکشن و PLC ، موتور ژنراتورهای دیزلی و گازسوز برای تولید همزمان برق، گرمایش و سرمایش (CHP و CCHP) اشاره نمود.

این شرکت با بهرهمندی از توان علمی متخصصین خود و برخی از اعضای محترم هیات علمی دانشگاه‌های معتبر، خدمات ارزشمند و موثری را در زمینه تجدید ساختار صنعت برق، بازار برق و بورس انرژی به وزارت نیرو، شرکت‌ توانیر و شرکت مدیریت شبکه برق ایران ارائه نموده است.

درباره ما

 
شرکت نوآوران آرمان پويا يکي از شرکت‌هاي عضو مشارکت "گروه مهام شرق" مي‌باشد که در جهت گسترش فعاليت‌هاي گروه در حوزه‌هاي بازرگاني، تأمين کالاهاي صنعتي و عمومي و همچنين مشاوره، تحقيق و آموزش در زمينه بازار برق و بورس انرژي تاسيس گرديده است.
 

تماس با ما

سعادت آباد، بلوار مدیریت ، بلوار فرهنگ ، کوی فرهنگ ، فرهنگ ششم ، پلاک ۲ ، طبقه دوم
 

41763000(21)98+

نمابر : 41763300-021

info@noapco.com